Luxury 2Br Dubai Fountain And Dubai Mall 5 Min

  • 105 m²

Gelegen op 5 minuten loopafstand van Dubai Trolley, heeft Luxury 2Br Dubai Fountain And Dubai Mall 5 Min appartement een eenvoudige toegang tot Business Bay Metro treinstation dat op 1 km afstand ligt. Dit appartement biedt toegang tot een zwembad en ligt op een korte afstand van het Burj Plaza.

Gasten van de accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger.

Om uw comfort te verhogen, heeft Luxury 2Br Dubai Fountain And Dubai Mall 5 Min appartement een complete keuken met keukengerei.

Het appartement is binnen 2 km afstand van de Green Planet te vinden. Luxury 2Br Dubai Fountain And Dubai Mall 5 Min appartementen liggen op een welgelegen locatie in de Downtown Dubai wijk van de stad. Deze accommodatie bevindt zich op 10-minuten rijafstand van de Emirate Towers. Dit appartement heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt binnen een paar straten van Start busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury 2Br Dubai Fountain And Dubai Mall 5 Min
Citihome Elegant Finishing Prime Location
Mobiele prijsaanbieding

Citihome Elegant Finishing Prime Location

0 m van de accommodatie
Elite Royal Apartment - Sky Series - Full Burj Khalifa & Fountain View - Noble
Mobiele prijsaanbieding

Elite Royal Apartment - Sky Series - Full Burj Khalifa & Fountain View - Noble

9.5
Voortreffelijk 17 beoordelingen
28 m van de accommodatie
USD 774 USD 697
per nacht
Vip Experience Dubai Downtown At Forte Tower - Burj Khalifa And Fountain View - Modern Luxury Apartments
Mobiele prijsaanbieding

Vip Experience Dubai Downtown At Forte Tower - Burj Khalifa And Fountain View - Modern Luxury Apartments

8.0
Heel goed 20 beoordelingen
163 m van de accommodatie
USD 452 USD 407
per nacht

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Buitenzwembad

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    LicentienummerBUR-BUR-SKRPR
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Luxury 2Br Dubai Fountain And Dubai Mall 5 Min appartement te vinden?
      Luxury 2Br Dubai Fountain And Dubai Mall 5 Min appartement is in de Downtown Dubai wijk van de stad gesitueerd, op 5 minuten loopafstand van Dubai Trolley.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Luxury 2Br Dubai Fountain And Dubai Mall 5 Min appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Dubai een bezoek brengt aan Dubai Trolley (150 m) en de Emirate Towers binnen 2 km afstand van Luxury 2Br Dubai Fountain And Dubai Mall 5 Min appartement.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Mezza House Restaurant en Mezza House restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in het appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in het appartement.
    • ❓
      Is er een keuken in Luxury 2Br Dubai Fountain And Dubai Mall 5 Min appartement?
      Bij Luxury 2Br Dubai Fountain And Dubai Mall 5 Min appartement vinden gasten een complete keuken met keukengerei.
    • ❓
      Is er een zwembad in Luxury 2Br Dubai Fountain And Dubai Mall 5 Min appartement?
      Ja, Luxury 2Br Dubai Fountain And Dubai Mall 5 Min appartement heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury 2Br Dubai Fountain And Dubai Mall 5 Min

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten